ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

شهرک غرب، خیابان علامه جنوبی

خ26 شرقی(حق طلب)،پ14 واحد1 غربی

تعمیر بخار شو

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر بخار شو یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر بخار شو در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر بخار شو با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیرات به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیر بخار شو می باشد.

در هر خانه ای آلودگی های پنهانی وجود دارد که سبب بروز مشکلات سلامتی میشوند. ضعیف شدن سیستم دفاعی باعث ایجاد عفونت شده و حتی ممکن است عوارض آن برای همیشه در بدن باقی بماند. بخارشویی این مشکل را به راحتی حل میکند. دستگاههای مدرن شرکت ساتراپ گستر و تکنیسین های این شرکت میتوانند که به هر گوشه، زاویه، برآمدگی که شرکت های نظافتی سنتی نمیتوانند پاکسازی کنند یا امکان دسترسی ندارند را پیدا و پاکسازی کنند. این فرایند بهداشتی تمامی جرم های مضری را که ممکن است به سلامت شما و عزیزانتان لطمه بزند را از بین میبرد.

 

تعمیر بخارشو

 مبارزه و از بین بردن ساس تشک، کک و مایت ها

با تکنولوژی مخصوص بخار ، و تکنیک های منحصر به فرد کارشناسان ما، بخار شویی تنها راه تضمینی از بین بردن کنه های ریز گرد و غبار (مایت ) وکک است بلکه روش بسیار موثری برای نابودی ساس تشک و بیشترین جرم ها و باکتریها است.

کنه های گرد و غبار و مخصوصا ساس و کک به حرارت بالا بسیار حساس هستند، و در حرارت بالای 60 درجه سانتیگراد قطعاً از بین میروند. حا اینکه دستگاههای مورد استفاده این شرکت داری خاصیت آنتی باکتریال و مجهز به بخار صنعتی، با دمای 140 درجه سانتی گراد است. حرارت بالای بخار دستگاههای ما به طور کاملاً طبیعی و بدون نیاز به هیچگونه مواد شیمیایی مضر محیط را کاملا ضد عفونی کرده و به طور موثری تمامی جرم ها، کنه های گرد و غبار و حتی موجودات آلرژی زای دیگری مانند گالها، شپش ها، کک ها و خیلی دیگر از موجودات مضر را از بین می برد. حرارت تولید شده از دستگاههای ما خیلی بیشتر از آنچه که نیاز است بوده و این موضوع کمک میکند تا حرارت بخار تا اعماق وسایل نفوذ کرده و تمامی کنه های گرد و غبار و حتی تخم ساس را از بین ببرد.

جدول زیر میزان حرارت و زمان لازم برای نابودی ساس را نشان می دهد:

حرارت / زمان مورد نیاز برای کشتن ساس در تمامی مراحل رشد

زمان مورد نیاز

حرارت / دما

7 ساعت

45 درجه سانتی گراد

90 دقیقه

48 درجه سانتی گراد

1 دقیقه

50 درجه سانتی گراد

برای بخارشویی حرارت سطح باید به 71-82 درجه سانتیگراد برسد تا این اطمینان داده شود که حرارت سطح به سرعت به 50 درجه سانتیگراد برسد.

در ضمن، بین بردن ساس فقط با سمپاشی امکان پذیر نیست چرا که فقط حشرات بالغ از بین میروند و تخم ها پس از مدتی مجدا باز شده و محیط را دوباره آلوده میکنند. ساس ها معمولا در نزدیکی شما (تخت خواب، مبل، تشک خوشخواب، فرش و...) زندگی میکنند که با در نظر گرفتن این موضوع سمپاشی منجر به آلوده تر شدن محیط زندگی میگردد. در حالیکه روش بخارشویی کاملا با محیط زیست سازگار است و نیازی هم به مواد شمیایی نیست.

شاید بهتر باشد برای داشتن محیطی عاری از هرگونه آلودگی این درمان هر سه ماه یکبار تکرار شود.

با ما تماس بگیرید تا اولین دوره ضدعفونی منزل شما را آغاز کنیم.

ضدعفونی کردن تشک خوشخواب ، فرش، موکت و مبل

بجای جارو کردن گرد و غبار و پخش کردن کنه های گرد و غبار به صورت ناکارآمد و هزینه کردن مبالغ زیادی جهت تشک های ضد باکتری یا خرید پدهای متعدد ، بهتر است سرویس های ضدعفونی بخار را هر 4 یا 6 هفته یکبار جایگزین کنید تا تمامی موجودات حساسیت زا از بین بروند. در فرآیند گندزدائی و ضدعفونی کردن، ما از بخار خشک استفاده میکنم بدین معنی که کمتر از 5% رطوبت در این فرآیند وجود دارد و به همین دلیل است که پس از اتمام کار امکان رشد قارچ و کپک کاملا از بین میرود همچنین چون رطوبت ناحیه بخار زده بشدت افت میکند که امکان رشد کنه گرد و غبار را هم به حداقل می رساند.

تعمیر بخارشو

 

هنگام خرید بخارشوی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

گنجایش:

معمولا بخارشوهایی که به بازار عرضه می‌شوند ظرفیتی بین ۳۰۰ میلی لیتر تا ۳ لیتر دارند. اما اگر گنجایش مخزن بخارشوی انتخاب شده پایین باشد، بهتر است بخارشویی تهیه کنید که امکان اضافه کردن آب در هنگام کار با دستگاه در آن وجود داشته باشد.

توان: 

توان دستگاه نشان دهنده کیفیت و قدرت دستگاه در تولید بخار است. دستگاه‌هایی که توان مصرفی آن ها بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ است برای استفاده خانگی مناسب هستند. هر چقدر توان دستگاهی که خریداری می‌کنید بالاتر باشد دستگاه در مدت زمان کمتر، آب درون مخزن را به بخار تبدیل می‌کند.

قدرت تولید بخار: 

فاکتور دیگری که در خرید یک دستگاه بخار شوی باید به آن دقت کرد، قدرت تولید بخار دستگاه است که بر اساس واحد “بار” اندازه گیری می‌شود. هر چقدر این عدد بالاتر باشد، قدرت پرتاب بخار بالاتر می‌رود. بخارشوی‌هایی که قدرت تولید بخار ۲ تا ۵ “بار” دارند، برای مصارف خانگی مناسب هستند.

ﻧﺤﻮه ﺷﺴﺘﺸﻮ و ﺟﻤﻊ آوری رطوبت: 

طبیعتا از بین بردن آلودگی سطح در دستگاه های بخارشو به کمک دمای بالا و فشار انجام می‌شود اما نحوه‌ی جمع آوری آلودگی و رطوبت روی زمین در این دستگاه‌ها به دو صورت انجام می‌گیرد. این کار در برخی از مدلهای بخارشوی، به کمک حوله انجام می‌شود که سری مخصوص به خود را دارد و در برخی مدلهای دیگر به کمک ویژگی مکش دستگاه رطوبت حاصل از نظافت از روی سطوح جمع آوری می‌شود. در ﺻﻮرﺗﯽ ﮐﻪ نظافت ﻓﺮش، ﻣﻮﮐﺖ و ﻣﺒﻞ در اوﻟﻮﯾﺖ ﮐﺎری ﺷﻤﺎ ﻗﺮار دارد و ﺗﻤﺎﯾﻠﯽ ﺑﻪ ﺧﺮﯾﺪ دﺳﺘﮕﺎه مجزا برای شستشوی ﻓﺮش و یا ﻣﺒﻞ ﻧﺪارﯾﺪ، ﺑﺨﺎرﺷﻮی‌های ﻣﮑش‌دار گزینه های مناسبی محسوب می‌شوند.

میزان فضایی که بخار شوی اشغال می‌کند: 

برای کسانی که جای کافی را برای نگهداری بخارشوی‌های حجیم و چندکاره ندارند، خرید مدل پارویی بهترین انتخاب است. اما در صورت انتخاب این مدل بایستی به سنگینی آن نیز توجه داشته باشید.

قابلیت جدا شدن لوله از بدنه: 

یکی از نکاتی که اکثرا به آن توجه نمی‌شود قابلیت جدا شدن لوله از بدنه دستگاه و محفظه سیم است. شاید بتوان سیم را دور بدنه پیچاند یا در کنار آن قرار داد اما جدا نشدن لوله‌ی بخار شوی از بدنه باعث می‌شود دستگاه فضای زیادی را اشغال کند.

وزن بدنه: 

قبل از اینکه تصمیم خود را برای خرید یک مدل خاص نهایی کنید، حتما بخارشوی را در دست گرفته و میزان سنگینی و راحتی کار با آن را بسنجید. بسیاری از افراد این فاکتور را نادیده می‌گیرند و بعد از خرید متوجه می‌شوند که نمی‌توانند با دستگاه به راحتی کار کنند.

تعداد و نوع سری‌ها: 

تنوع سری‌ها و کیفیت ساخت آن‌ها باعث می‌شود تا بتوانید پیش بینی بهتری نسبت به عملکرد دستگاه داشته باشید یا حتی بررسی کنید مدل انتخابی شما برای فرش‌ها، شیشه، دیوار‌ها، مبلمان، سرامیک و درز‌ها سری مناسبی را داشته باشد.

سیستم ضد چکه: 

خروج آب به همراه بخار یکی از مشکلاتی است که اکثر بخارشوی‌ها دارند. اگر این مسئله برای شما مهم است، بخارشویی تهیه کنید که سیستم ضد چکه آب داشته باشد.

دکمه تنظیم درجه بخار: 

روی برخی از دستگاه های جدید قابلیت تنظیم درجه حرارت بخار خروجی وجود دارد که یکی از فاکتور های کلیدی به حساب می آید، مثلا برای تمیز کردن لکه های چربی می‌بایست از بخار با درجه‌ی حرارت بالاتری استفاده کرد.

دکمه اتوماتیک خروج بخار: 

در مدل‌هایی که دارای دکمه اتوماتیک هستند نیازی به نگه داشتن شاسی برای خروج بخار نیست.

اﯾﻤﻨﯽ: 

دﻣﺎی ﺑﺎﻻی ﺑﺨﺎر ﻣﯽ‌ﺗﻮاﻧﺪ ﺳﻮﺧﺘﮕﯽﻫﺎی ﺷﺪﯾﺪی را در صورت نداشتن تجهیزات ایمنی و استاندارد، در افراد ایجاد کند، ﻟﺬا اﯾﻤﻨﯽ در دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی ﺑﺨﺎرﺷﻮ از ﺳﺎﯾﺮ دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی ﻟﻮازم ﺧﺎﻧﮕﯽ از اﻫﻤﯿﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮی ﺑﺮﺧﻮردار اﺳﺖ. داﺷﺘﻦ امکاناتی نظیر ﻣﺨﺰن ﺿﺪ اﻧﻔﺠﺎر، ﺳﻮﭘﺎپ ﻗﻔﻞ ﮐﻨﻨﺪه ﺧﻮدﮐﺎر درب ﻣﺨﺰن و ﻗﻔﻞ ﮐﻮدک از مواردی است که باید از وجود آنها هنگام خرید بخارشوی، اطمینان حاصل کرد.

ﻗﯿﻤﺖ: 

ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻗﯿﻤﺖ دﺳﺘﮕﺎه، ﻋﺎﻣﻞ تعیین کننده در ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿﺮی اکثر ﺧﺎﻧﻮاده ها برای خرید بخارشوی به حساب می‌آید، اما باید به این نکته توجه داشت که در بسیاری از موارد ارزان بودن قیمت دستگاه های بخارشور، به دلیل کیفیت پایین قطعات بکار رفته و عدم رعایت اصول ایمنی و استاندارد در تولید این دستگاه ها است. لذا سعی کنید از برندهای شناخته شده و معتبر خریداری کنید.تعمیر بخارشو

انواع بخارشوی های موجود در بازار

طی بخارشوی:

به بخار شوهایی که سری (دسته) آن به بدنه متصل است، اصطلاحا طی بخارشوی گفته می‌شود. این نوع بخارشو‌ها برای نظافت و ضدعفونی کردن انواع کف منزل نظیر سرامیک، پارکت و سنگ، گزینه‌ای مناسب و مقرون به صرفه به شمار می‌آید.

بخارشوی دستی:

بخار شوی‌ دستی، در مقایسه با سایر انواع بخارشوی، از ابعاد و وزن کمتری برخوردار بوده و بیشتر برای تمیز کردن گاز، سرویس بهداشتی، کاشی های آشپزخانه، کابینت و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بخار شوی چند منطوره (چندکاره):

این نوع از بخارشوها دارای ابزار مختلف و سری های متعدد جهت پاک کردن سطوح هستند، این بخارشوی انتخابی کامل برای پاک کردن لکه ها از هر سطحی است. بخارشوی چند منظوره، دارای تنظیماتی از قبیل تنظیم ارتفاع دسته، تنظیم و کنترل فشار بخار آب برای فرش، موکت، شیشه و سرامیک است. لوازم جانبی که همراه این دستگاه عرضه می‌شود آن را به یک غول وسایل نظافتی خانگی تبدیل می‌کند.

بخارشوهایی که لوازم جانبی و سری های مختلفی دارند، اغلب برای تمیز کردن فرش‌، دیوار و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

بخارشوی مکش دار:

این نوع از بخارشورها دارای دو مخزن مجزا بوده که مخزن اول مخصوص آب تمیزی است که به بخار تبدیل می‌شود و مخزن دوم آب کثیف جمع آوری شده از سطوح  را در خود جای می‌دهد. بخارشوی با استفاده از قدرت مکش، آب کثیف تولید شده را داخل مخزن جمع آوری کرده و بدین ترتیب نیازی به خشک کردن سطح با استفاده از دستمال نیز نخواهد بود.

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در تعمیر بخار شو شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

تعمیرگاه تخصصی تعمیر بخار شو در همه جای استان تهران قابل دسترسی می باشد.اگر اقدام به تعمیر بخار شو کنید می توانید با شماره شرکت دیجی سرویس تماس بگیرید و درخواست نیرو کنید.

تعمیر بخار شو هم نیز در شرکت ما انجام می شود که میتوانید جهت تعمیر بخار شو در سرتاسر استان تهران با ما تماس گرفته و برای تعمیر بخار شو نیروی متخصص خود را برای شما اعزام می کنیم.

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند. سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیرات و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر بخار شو شما اقدام می نماید.

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

تماس با کارشناس