ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

شهرک غرب، خیابان علامه جنوبی

خ26 شرقی(حق طلب)،پ14 واحد1 غربی

تعمیر اسپرسو ساز

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر اسپرسو ساز یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر اسپرسو ساز در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر اسپرسو ساز با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیرات به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای تعمیر اسپرسو ساز می باشد.

تعمیر اسپرسو ساز در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.تعمیر اسپرسوساز

قسمت های مختلف اسپرسو ساز:

ماشین های اسپرسوساز از تک گروپ تا شش گروپ ساخته می شوند.

گروپ هد (Head Group):
گروپ هد یا گروپ قسمتی از ماشین اسپرسوساز است که برای عصاره گیری، پرتافیلتر  به آن متصل می شود و آب از طریق سوراخ های گروپ، به طور یکسان بر پودر قهوه کوبیده شده پرتا فیلتر می ریزد.

پرتافیلتر (Portafilter):
قسمتی از دستگاه است که به سر گروپ متصل می شود.

پرتافیلترها سه مدل دارند:
پرتافیلتر یک نازل و دو نازل

پرتا فیلتر بدون نازل

سبد پرتافیلتر (Portafilter Basket):
این سبد در پرتافیلتر قرار می گیرد و محل ریختن و کوبیدن پودر قهوه است که در دو مدل تک شات و دو شات می باشد.

نازل بخار:
این نازل قابلیت ایجاد بخار دارد.

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در تعمیر اسپرسو ساز شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

تعمیر اسپرسو ساز در تهران و کرج توسط تکنسین های برتر ایران انجام میگیرد و كار ما تضميني و تعرفه ما در تعمیر اسپرسو ساز بسيار مناسب است.

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند. سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیرات و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر اسپرسو ساز شما اقدام می نماید.

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

تماس با کارشناس