ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

شهرک غرب، خیابان علامه جنوبی

خ26 شرقی(حق طلب)،پ14 واحد1 غربی

تعمیر آبسردکن

۱)آبسرد و جوش کن های دو منظوره ، این دسته بیشتر در مکانهای اداری ، تجاری و گاها مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند و تنوع و زیبایی بیشتری دارند. و در برخی از مدلهای آنها امکاناتی نظیر یخچال و یا دستگاه تصفیه آب گنجانده شده است و در دو طرح مخزن دار و اتصال مستقیم ساخته می شوند.

 

تعمیر آبسردکن

الف) آبسرد و جوش کن های مخزن دار: ورودی آب این مدل ها توسط مخزن بیرونی تامین می شود که هر بار پس از خالی شدن کاربر باید آن را مجددا پر کند. این مخزن ها در سه مدل عرضه می شود. مخزن های ساده 20 لیتری همراه ابسردکن که از ضخامت و گراماژ بالاتری برخوردار بوده و میتوان بیشتر از یک سال از آن استفاده نمود و آب از هر منبعی را میتوان در آن پر کرده و روی آبسردکن قرار داد. دوم مخزن های فیلتردار که قابلیت تصفیه آب را داشته و همچنین پس از هر بار خالی شدن دیگر نیازی به برداشتن مخزن برای پر کردن آن نیست بلکه از درب بالای آن می توان آب اضافه نمود، این مخزن ها به هر آبسرد و جوش کن مخزن داری قابل نصب هستند به شرطی که قبلا درپوش مخصوص مخزن ساده را از روی آبسردکن برداشته باشیم و در ظرفیت های مختلف 12 ، 15 و 20 لیتری می باشند. سوم مخزن های یکبار مصرف که برای فروش آب معدنی 20 لیتری در مغازه ها استفاده میشوند و از ضخامت و گراماژ کمتری نسبت به نوع اول مخزن ها برخوردارند، خروجی این مخزن ها طوری طراحی شده که مصرف کننده میتواند آن را مستقیما بر روی آبسرد کن گذاشته و آب آن را استفاده کند. ابسرد و جوش کن های مخزن دار برای مکانهایی که شیر آب نداشته یا امکان اتصال شیر آب را ندارند مناسب بوده و همچنین قیمت پایین تری نسبت به اتصال مستقیم ها دارند. این ابسردکن های دو منظوره دارای سه طرح هستند:

 رومیزی _ ایستاده _ یخچالدار

مدل رومیزی جای کمتری اشغال کرده و قیمت پایین تری دارد. مدل ایستاده کمی گرانتر اما نیازی به گذاشتن روی میز یا کابینت ندارند. مدل های یخچالدار برای کسانی که نیاز به یک یخچال در حد 2 فوت برای نگهداری مواد غذایی دارند مناسب است، این یخچال کوچک در قسمت پاین ابسردکن دو منظوره قرار دارد.

ب) آبسرد و جوش کن های اتصال مستقیم:برای کسانی که نمی خواهند دائما مخزن ابسردکن را پر کنند و یا دوست دارند تصفیه اب دقیقتری روی ابسردکنشان نصب باشد مناسب است. این ابسردکن ها توسط شلنگ باریکی به قطر "1.4 هم قطر شلنگ کولر آبی به شیر اب وصل می شوند و مهم نیست که شیر اب در چه فاصله ای از ابسردکن قرار داشته باشد. همچنین چون فیلترهای تصفیه اب دقیقتر که روزنه های کوچکتری دارند جهت تصفیه اب نیاز به فشار اب ورودی بیشتری دارند فقط در این مدل ها که مستقیما به شیر اب وصل میشود قابل استفاده هستند چون فشار اب مخزن ها بسیار کمتر از شیر اب لوله کشی است. پس کسانی که تصفیه دقیقتری بخواهند میتوانند از این مدل ها استفاده کنند. البته کسانی که به تصفیه اب کاملی نیاز دارند بهتر است از دستگاه های مختص تصفیه اب با سیستم RO بصورت جداگانه استفاده نمایند. که در این صورت باید ابسردکن انتخابیشان هم مخزن دار باشد تا بتوانند اب تولیدی سیستم RO را وارد آن کنند. ابسردکن های اتصال مستقیم قیمت بالاتری نسبت به مخزن دار ها دارند و بدلیل قیمت بالاترشان امکان طراحی های زیباتر و تعبیه امکانات مختلف در آنها مانند قفل کودک، خروجی پساب، ظرفیت تولیدی بالا، سیستم برقی با مصرف کم و گاها نمایشگر در آنها بیشتر است.

شیر مصرف در هر دو گروه الف و ب ابسرد کن های دو منظوره به دو صورت پدالی و دکمه ای میتواند باشد، در مدل پدالی کافیست لیوان را به پدال فشار دهیم و در واقع با یک دست قابل استفاده است. در مدل دکمه ای باید دکمه را تا پر شدن لیوان فشار دهیم. همچنین جالیوانی این ابسرد کن ها میتواند آهنربایی یا بصورت پیچی به بدنه کناری آبسرد کن متصل شود. مدل آهنربایی برای ابسردکن هایی که سوراخی در بدنه جهت نصب پیچ ندارند مناسب است ولی در صورت وجود سوراخ پیچ در بدنه کناری بهتر است جا لیوانی با پیچ نصب شود زیرا نصب با پیچ محکمتر است بخصوص برای مکانهای گرمتر که اتصال آهنربا را کم کرده و روی بدنه کشیده میشود. جالیوانی های ارائه شده توسط شرکت پاک گستر سپید هم قابلیت اتصال آهنربایی و هم قابلیت اتصال پیچی با در آوردن آهنربای آن و استفاده از دو پیچ داراست.

جهت آشنایی بیشتر و مشاهده شکل ظاهری انواع مختلف آبسرد و جوشکن های دو کاره از صفحه آبسرد / جوش کن در گروه محصولات بازدید نمائید.

 

تعمیر آبسردکن

2)آبسرد کن های تک منظوره صنعتی ، که بیشتر در محیط های کارگاهی، صنعتی، مکان های رو باز و اماکن پر رفت و آمد استفاده می شود. و الویت اول در طراحی آنها استحکام و دوام بیشتر است. این ابسردکن ها فقط جهت تولید اب سرد استفاده می شوند و با توجه به نوع کاربریی که داردند امکاناتی همچون یخچال یا آبجوشکن در آنها گنجانده نمی شود ولی در صورت نیاز به تصفیه اب می توان یک دستگاه تصفیه اب مجزا در ورودی آن قرار داد. این آبسردکن ها در چند مدل ساخته میشوند که عمده تفاوت آنها در قدرت کمپرسور، تعداد شیر، میزان تولید آب سرد، سرعت تولید آب سرد، ظرفیت مخزن، جنس بدنه و مخزن می باشد. در انتخاب این ابسردکن ها باید به موارد زیر توجه کرد.

الف) تعداد شیر : هر چقدر میزان مصرف و تعداد کاربر بیشتر باشد باید تعداد شیرها را بیشتر در نظر گرفت، معمولا این ابسردکن ها بین 2 تا 4 شیر ساخته می شوند و تعداد های دیگر بصورت سفارشی تولید می شوند. معمولا سازنده با افزایش تعداد شیر قدرت کمپرسور، ظرفیت مخزن، میزان و سرعت تولید آب سرد را بالا می برد.

تعمیر آبسردکن

 

ب) قدرت کمپرسور : واحد قدرت کمپرسور اسب بخار است. در یک آبسردکن با تعداد شیر مشخص می توان از کمپرسور با قدرت های مختلفی استفاده کرد که معیار انتخاب آن به ترتیب الویت: دمای هوای محل بکارگیری، سرعت تولید آب سرد و تعداد کاربر است.

ج) جنس بدنه و مخزن : معمولا جهت ساخت بدنه و مخزن از فلز استنلس استیل استفاده می شود. ولی فلز استیلی که در ابسردکن ها استفاده می شود دو نوع می باشند. استیل نگیر ( غیر مغناطیسی) و استیل بگیر (مغناطیسی) . استیل نگیر دارای مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و زنگ زدگی داشته و از طول عمر و قیمت بالاتری نسبت به استیل های بگیر برخوردار است. البته برخی ابسردکن ها دارای مخزن از جنس گالوانیزه می باشند که این نوع از هر دو مدل استیل دارای دوام و قیمت پایین تری می باشد.

مشتریان می توانند با توجه به نوع کاربری، مشخصات ابسردکن خود را با مشورت کارشناسان شرکت انتخاب و جهت تولید و مونتاژ سفارش دهند. الباقی مشخصات ریز دستگاه با توجه به سه پارامتر فوق تغییر می کند که سفارش دهنده می تواند تمامی آنها را بصورت مکتوب در قالب یک پیش فاکتور قبل از خرید جهت انتخاب صحیح و تصمیم گیری نهایی دریافت کند. جهت دریافت مشخصات کامل تر آبسردکن های صنعتی به لینک آبسردکن صنعتی - فلزی در گروه محصولات مراجه فرمائید. در صورتی که مصرف کننده نیاز به آبسردکن صنعتی با مشخصاتی به غیر از مشخصات محصولات موجود داشته باشد امکان تولید بصورت سفارشی وجود دارد.

نحوه سفارش و تسویه حساب: سفارش و مشورت با کارشناسان بصورت تلفنی یا حضوری در دفتر شرکت بوده و نحوه تسویه حساب، پرداخت بصورت نقدی یا فیش واریزی به آورنده کالا می باشد. هزینه حمل به عهده مشتری بوده و گارانتی این محصولات فقط شامل موارد مربوط به مونتاژ می باشد. این محصول از کالاهای گازدار بوده و باید حداقل 2 ساعت بعد از حرکت و جابجایی، جریان برق آن را متصل و از دستگاه استفاده نمود. و در هر بار قطع و وصل شدن ناگهانی برق باید حتما 5 دقیقه بعد از وصل شدن برق دوشاخه آن را وارد پریز کرد و یا از محافظ برق استفاده نمود. در غیر اینصورت کمپرسور دچار سوختگی میشود. بخاطر وجود چنین مواردی هیچگونه گارانتی برای قطعات برقی وارداتی وجود ندارد.

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در تعمیر آبسردکن شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند. سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیرات و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر آبسردکن شما اقدام می نماید.

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

تماس با کارشناس