ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

شهرک غرب، خیابان علامه جنوبی

خ26 شرقی(حق طلب)،پ14 واحد1 غربی

تعمیرکار پکیج

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی تعمیرکار پکیج


پکیج دیواری در طول مدت زمستان که به‌ صورت تمام‌وقت در حال کارکرد است می‌بایست سرویس شده که اگر این کار هرساله انجام شود می‌تواند نقش عمده‌ای در بالا بردن راندمان پکیج داشته باشد درست‌کار کردن پکیج به دلیل اهمیت و نقش مهمی که در حفظ سلامت شما دارد بسیار مهم‌تر از دیگر لوازم خانگی می‌باشد سرویس پکیج دیواری به‌هیچ‌عنوان نیاید توسط سرویس‌کاران غیرمجاز صورت پذیرد تمام تعمیرکاران پکیج دیواری دوره‌های مختلف را در نمایندگی پکیج دیواری یا در مراکز فنی و حرفه‌ای گذرانده که علاوه برداشتن مدارک معتبر در کار خود تمامی مسائل ایمنی را رعایت می‌کنند تا شما کوچک‌ترین مشکلی در استفاده از پکیج دیواری در زمستان نداشته باشید.

دیجی سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی پکیج دیواری یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر پکیج دیواری در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
دیجی سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر پکیج دیواری با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

دیجی سرویس دارای نمایندگی مجاز پکیج دیواری می باشد.

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دیجی سرویس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

خدمات شرکت ما به صورت تمام وقت می باشد و استان تهران و شهرستان های استان تهران را به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهد.

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری
زمانی که سرویس‌کار پکیج دیواری به محل شما اعزام شد اقدم به برسی و چکاب کلی سیستم شما کرده بعد از انجام یک چکاب کلی میزان خرابی و حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با برسی و برآورد هزینه تصمیم بر تعمیر کردن آن بگیرید . با توجه به این مورد که تعمیرکاران پکیج شوفاژ دیواری دیجی سرویس به‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به تعمیر و سرویس پکیج می‌کنند مطمئناً بهتر از هر تعمیرکار دیگری به نقاط ضعف و مشکلات احتمالی این وسیله آشنایی دارند و در کمترین زمان ممکن به عیب اصلی دستگاه پی برده و مشکل را حل خواهند کرد و علاوه بر تحمیل نکردن هزینه اضافی قادر خواهند بود که قطعات پکیج دیواری را تعمیر کرده تا اینکه آن را تعویض کنند تا شما بتوانید همچنان از قطعات اصل و شرکتی محصولتان استفاده کنید.

آموزش مقدماتی عیب‌یابی و رفع عیب و تعمیر پکیج
۱- سیستم پکیج گرمایشی به‌صورت کامل در حال کار کردن است ولی رادیاتورهای گرمای مطلوب را ندارد.

این مشکل دلایلی زیادی دارد که بعضی از این دلایل به‌وسیله شما قابل‌حل بوده و بعضی دیگر تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکار پکیج دیواری حل شود و میتوان این را جزو عیب یابی پکیج به حساب آورد.

• کوتاه بودن شعله مشعل پکیج که می‌تواند به علت کم بودن یا بسته شدن شیر گاز ورودی پکیج یا فشار کم گاز ساختمان باشد که می‌توان هر دو مورد را تست و چک کرد.

• عدم توانایی پکیج در گرم کردن ساختمان و رادیاتورها به علت کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه.

• وجود هوا در گاز ورودی به دستگاه که می‌توان با هواگیری این مشکل را برطرف کرد.

• بسته بودن یا نیمه‌باز بودن شیرهای خروجی دستگاه به سمت رادیاتورهای پکیج.

• رسوب گرفتن مبدل حرارتی یا رسوب گرفتن رادیاتورها در اثر استفاده دائم و سرویس نشدن.

• وجود ایراد در پمپ سیرکوله پکیج دیواری.

• اگر با چک کردن این موارد به نتیجه نرسیدید حتماً با تعمیرگاه مرکزی پکیج دیواری تماس گرفته و بقیه کار را به تعمیرکار و متخصص پکیج بسپارید …

• آب گرم مصرفی از حرارت و کیفیت گرمایی مطلوبی برخوردار نیست.


بیشتر بخوانید   پیشنهاد میکنیم مطلب نمایندگی پکیج ایران رادیاتور را حتما مطالعه کنید.


• خرابی شیره سه راهه در پکیج دیواری از نوع دو مبدله.

• عمل نکردن فلو سویچ در نوع تک مبدله پکیج دیواری.

• خرابی یا ایراد در سوپاپ بای پس پکیج.

• مشکل در برد کنترل.

• عدم فراهم شدن شعله کامل برای گرم کردن آب به دلایل بالا یا آنکه سرمای بیش‌ازحد آب ورودی به پکیج دیواری.

۲-آب مصرفی به‌صورت کامل و گرم وجود دارد ولی سیستم گرمایش پکیج کار نمی‌کند.

خرابی شیر ۳ راهه در نوع دو مبدله دستگاه پکیج گرمایشی
خرابی پمپ سیرکوله در نوع تک مبدله
ایراد یا قفل شدن فلوسوئیچ
عمل کردن سوپاپ بای پس در نوع تک مبدله

موارد بالا مواردی است که اگر دانش فنی ابتدایی داشته باشید می‌توانید باکمی دقت این مشکلات را حل کنید ولی به دلیل حساسیت پکیج دیواری اگر قادر به تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیستید حتماً با نمایندگی پکیج دیواری تماس گرفته و مشکل خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

ارائه خدمات شبانه روزی در دیجی سرویس

زمانی که شما به هر دلیل در استفاده از پکیج دیواری خود با مشکل مواجه می‌شود یا احساس می‌کنید که یک مشکل تعمیراتی برای شما به وجود آمده است می‌توانید با تعمیرگاه مجاز تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود در صورت امکان با راهنمایی و مشاوره با کارشناسان مرکز از اطلاعات اولیه در خصوص نوع مشکل خود مطلع شده و در صورت توانایی خود مشکل را حل کنید و اگر این مشکل با توجه به توضیحات کارشناسان تعمیرات پکیج حل نشد ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اعزام یک تعمیرکار پکیج دیواری نسبت به رفع مشکل شما اقدام می‌کنیم.

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در نمایندگی پکیج دیواری شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

دیجی سرویس کار خدمات نصب ، سرویس ، تعمیر و جابجایی انواع پکیج را برای همه مارک های اصلی و مدل های تهویه مطبوع ارائه می دهد. امروز با ما تماس بگیرید!

نحوه ارائه خدمات در دیجی سرویس

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند. سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیرات و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر نمایندگی پکیج دیواری شما اقدام می نماید.

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

سرویس اسپلیت در نمایندگی دیجی سرویس با قیمت مناسب انجام میشود که شما میتوانید کیفیت کار مارا با یک بار تماس امتحان کنید.

تماس با کارشناس